• KIDS01.png
  • kids5.png
  • preschool-kids.jpg

Opieka

Zapewniamy najwyższy standard opieki nad Waszymi dziećmi, które przebywają w niewielkich grupach, pod opieką wykwalifikowanej kadry. Są bezpieczne, szczęśliwe, pełne pozytywnej energii i chętnie do nas wracają!

 

 

Edukacja

 

W przedszkolu prowadzimy zajęcia zgodnie z podstawą programową MEN. Oferujemy także wiele zajęć dodatkowych - basen, logopeda, warsztaty plastyczne i teatralne, codzienne zajęcia z języka angielskiego i wiele innych.

 

 

Zabawa

Zabawa jest okazją do odprężenia psychiczno-fizycznego lecz jest także świetną formą przyswajania wiedzy. Dzieci mają czas na "luźną" zabawę ale również uczą się przez zabawę. Spędzają miło i przyjemnie czas jednocześnie dowiadując się nowych rzeczy i zdobywając nowe umiejętności.

 

  Wybierając Niepubliczne Przedszkole Językowe Biedroneczki, wybieracie Państwo świetny, sprawdzony sposób, by wasze dziecko opanowało język obcy na wysokim poziomie. Dokładamy starań, by zajęcia z języka angielskiego nie były dla dzieci żmudnym obowiązkiem ale również doskonałą, rozwijającą zabawą i przygodą. Posiadamy certyfikat Dwujęzyczne Dzieci, a naukę języka wspomagamy programem multimedialnym Tom and Keri oraz Baby Beetles. Zajęcia z lektorem odbywają się codziennie, a  poznane słownictwo jest stosowane w codziennych sytuacjach, przez nasze nauczycielki.

 Stawiamy na kreatywność i samodzielność naszych wychowanków, dlatego zdecydowaliśmy korzystać z PROGRAMU Dar Zabawy.  Jest to innowacyjne podejście do zajęć, kreatywne pomysły na zabawę oraz twórcze i niebanalne rozwiązania pedagogiczne. Program powstał z troski o naturalny rozwój dziecka, o przywrócenie wartości zabawie, zabawkom i całej istocie dzieciństwa.

 Opracowany na podstawie koncepcji pedagogicznej Friedricha Froebla, na pierwszym miejscu stawia aktywność zabawową w procesie poznawania przez dziecko świata. Zabawa, będąca wrodzoną potrzebą,  według niemieckiego pedagoga, jest główną formą aktywności dziecka.

 Najważniejszą częścią programu Dar Zabawy są zabawy edukacyjne, których zadaniem jest podkreślenie wspólnoty dorosłych i dzieci oraz wykorzystanie do tych zabaw tzw. darów, czyli przedmiotów, które w pełni służą rozwojowi dziecka. Dar Zabawy to przede wszystkim innowacyjne spojrzenie na proces edukacji i wychowania najmłodszych poprzez prawdziwą zabawę – twórczą, radosną i bezpieczną.

 W naszym przedszkolu  tworzymy radosną, miłą, rodzinną atmosferę i gwarantujemy wspaniałe warunki do wszechstronnego rozwoju dziecka. Chcemy aby nasze przedszkole było miejscem , które dziecko pokocha i gdzie będzie czuło się bezpieczne i szczęśliwe. Stawiamy na harmonijny rozwój dzieci, w poczuciu zaufania, szacunku i  akceptacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć.

 Spełniamy te same wymagania, co przedszkola państwowe. Posiadamy pozytywne opinie Sanepidu i Straży Pożarnej. Wyposażenie przedszkola, meble i zabawki posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Podczas remontu używaliśmy wyłącznie atestowanych materiałów wykończeniowych i hypoalergicznych farb. Do dyspozycji naszych wychowanków są dwie sale. Łazienka jest przystosowana do potrzeb dzieci. Przy przedszkolu znajduje nasz własny plac zabaw, drugi publiczny plac zabaw, jest 200m od przedszkola.

 

                 

 

Dlaczego my?

  • Najwyższy standard opieki
  • Wszechstronny rozwój dzieci
  • Język angielski codziennie
  • Doświadczony personel
  • Elastyczne podejście
  • Pełnoprawne przedszkole niepubliczne
  • Nasza praca to nasza pasja

Nasze motto

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

Janusz Korczak

Kontakt

Przedszkole Biedroneczki                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          os. Żeromskiego 1 (budynek Lewiatana)
Phone 793-112-482, 535-345-503
emailp.biedroneczki@gmail.com
webprzedszkolebiedroneczki.eu
© 2023 Przedszkole Językowe Biedroneczki
Joomla Templates by Joomzilla.com