• KIDS01.png
  • kids5.png
  • preschool-kids.jpg

 Opiekę nad Państwa pociechami powierzamy doświadczonemu personelowi o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych. Zespół Niepublicznego Przedszkola Językowego Biedroneczki stanowią pedagodzy o kierunku opiekuńczo - wychowawczym i przedszkolnym, posiadający bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Pod ich opieką Państwa dzieci są całkowicie bezpieczne i mogą bawiąc się, rozwijać swoje umiejętności.

 W skład naszej kadry wchodzą:

  DYREKTOR

  Mgr Filip Markiewicz - absolwent Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, Uniwersytetu Jagiellońskiego, oraz Społecznej Akademii Nauk. Ukończył Filologię angielską, a także Pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną, nauczyciel dyplomowany z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi w naszym przedszkolu zajęcia z języka angielskiego i kodowania. Ukończył wiele szkoleń i warsztatów metodycznych m.in.: "Learn how to teach - Twórcze i inspirujące zajęcia z języka angielskiego w przedszkolu",  "Teacher Course in Oxford, England - Methodology and Language Skills", "Neurodydaktyka języka obcego", "Efektywne wykorzystanie narzędzi dydaktycznych", "Nauka kodowania i programowania w edukacji porzedszkolnej", "Programowanie i robotyka w nowej podstawie programowej", "Kierownik projektu z funduszy europejskich".

WICEDYREKTOR

Mgr Justyna Markiewicz - absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Marketingu w Chrzanowie. Uczestniczka takich warsztatów i szkoleń jak: "Kodowanie na Dywanie", "Sensoplastyka - trener I stopnia", "Terapeuta ręki - terapia ręki i zaburzeń motoryki małej I i II stopnia. Diagnoza-Terapia-Masaz", "Bum bum rurki w nauczaniu dzieci",  "Mutyzm wybiórczy - istota, diagnoza i terapia zaburzernia", "Jak radzić sobie z nieporządanymi zachowaniami w malych dzieci", "Praktyczne wykorzystanie pedagogiki froeblowskiej w edukacji przedszkolnej", "Kreatywna matematyka-jak rozwijać potencjał matematyczny przedszkolaków", "Teatrzyki z darami Froebla w edukacji jezykowej, matematycznej i przyrodniczej", "Kazdy ma talent: warsztaty z froeblowskich technik plastycznych, twórczych prac ręcznych". W trakcie studiów podyplomowych na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z elementami terapii pedagogicznej. Prowadzi zajęcia z kodowania, Sensoplastyki, a także diagnozy i terapii ręki. 

  NAUCZYCIELE

Mgr Joanna Łoś - absolwentka Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego. Ukończyła Pedagogikę wczesnoszkolną z jeżykiem angielskim oraz Pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną. Pani Asia prowadzi zajęcia z języka angielskiego, a także jest opiekunem grupy 0. Ukończyła szkolenia "Learn how to teach - Twórcze i inspirujące zajęcia z języka angielskiego w przedszkolu", "Praktyczne wykorzystanie pedagogiki froeblowskiej w edukacji przedszkolnej", "Kreatywna matematyka-jak rozwijać potencjał matematyczny przedszkolaków", "Teatrzyki z darami Froebla w edukacji jezykowej, matematycznej i przyrodniczej", "Kazdy ma talent: warsztaty z froeblowskich technik plastycznych, twórczych prac ręcznych".

 Lic Małgorzata Nowak – absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Ukończyła studia na kierunku Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Pani Gosia jest opierkunem gruyp 3-4 latkow. Ukończyła następujące szkolenia: "Odimienna nauka czytania","Praktyczne wykorzystanie pedagogiki froeblowskiej w edukacji przedszkolnej", "Kreatywna matematyka-jak rozwijać potencjał matematyczny przedszkolaków", "Teatrzyki z darami Froebla w edukacji jezykowej, matematycznej i przyrodniczej", "Kazdy ma talent: warsztaty z froeblowskich technik plastycznych, twórczych prac ręcznych".

 Mgr Justyna Ogonowska - absolwentka Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Pedagogicznym o specjalizacji: Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Pani Justyna jest opiekunem grupy 5 latków.

 Mgr Karolina Ozga - absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyła Edukację wczesnoszkolną i przedszkolną, z nauczaniem języka angielskiego. Brala udział w następujących szkoleniach: "Odimienna metoda czytania", "Metoda dobrego startu", "Terapia ręki".

  LOGOPEDA

 Mgr Paulin Skwara - Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Ukończyła studia magisterskie na kierunku: filologia polska oraz studia podyplomowe kierunek: logopedia.

  PSYCHOLOG

 Mgr Hanna Świerczewska - Absolwentka  studiów psychologicznych o specjalności psycholog kliniczno-sądowy. Ponadto, ukończyła studia podyplomowe w zakresie psychoonkologii klinicznej na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także cykl szkoleń  z zakresu psychotraumatologii dziecięcej  (ponad 200 godzin) w National Child Traumatic Stress Network (organizacji akredytowanej przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne, APA). Ukończyła również kurs Racjonalnej Terapii Zachowania.

Posiada kilkuletnie doświadczenie kliniczne i nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej.

 Członek Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Pracuje zgodnie z Kodeksem Etyczno - Zawodowym Psychologa.

 

Dodatkowo, cały nasz personel został przeszkolony w zakresie pierwszej pomocy dzieciom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego my?

  • Najwyższy standard opieki
  • Wszechstronny rozwój dzieci
  • Język angielski codziennie
  • Doświadczony personel
  • Elastyczne podejście
  • Pełnoprawne przedszkole niepubliczne
  • Nasza praca to nasza pasja

Nasze motto

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

Janusz Korczak

Kontakt

Przedszkole Biedroneczki                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          os. Żeromskiego 1 (budynek Lewiatana)
Phone 793-112-482, 535-345-503
emailp.biedroneczki@gmail.com
webprzedszkolebiedroneczki.eu
© 2023 Przedszkole Językowe Biedroneczki
Joomla Templates by Joomzilla.com